آغاز جشنهای گلریزان ۹۷ انجمن خیریه امید آذربایجان غربی

 

جشنهای گلریزان سال ۹۷ انجمن امید آذربایجان غربی، با شعار “ربع قرن همدلی تا بی نهایت”  آغازشد.

این بیست و پنجمین دوره جشنهای گلریزان انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی است که به مناسبت ربع قرن همدلی و هم آوایی انسانهای خیر و نیکوکار، با بخشهای ویژه ای برای گرامیداشت نیکوکاریهای ماندگار در این بیست و پنج سال برگزار می شود.

در هفته نخست برپایی جشنهای گلریزان امسال آمفی تئاتر انجمن خیریه امید ارومیه  در شبهای پنج شنبه و جمعه، ۱۳ و ۱۴ دی ماه میزبان بیش از هفتصد نفر از خیرین نیکوکار بود.

رئیس هیات مدیره انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی در نخستین شب از آئین گلریزان ۹۷، با تقدیر از نیت و عمل خیر انسانهای نیکوکار، برپایی این جشنها را فرصتی مناسب برای قدردانی از محبت انسانهای نیکوکاری دانست که در طول یک سال گذشته، بارها  و بارها به نیازهای انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی یاسخ مثبت داده اند و بیماران نیازمنذ این انجمن را تنها نگذاشته اند.

دکتر خشابی ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در یک سال گذشته به خیرین انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی را از دیگر اهداف جشنهای گلریزان بر شمرد و اظهار امیدواری کرد در این شبها بار دیگر با همدلی و هم آوایی انسانهای نیکوکار و جمع آوری کمک های انسان دوستانه بخشی از آلام بیماران دردمند عضو انجمن بر طرف شود.

هفته نخست جشنهای گلریزان ۹۷ چند میهمان ویژه داشت؛ زبید وخشوری، خیری که زمین بیمارستان امید و دیگر بخشهای این مجموعه را سه دهه قبل، به انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی اهدا کرده بود و آقای حمید بهنام قراجلر به اتفاق همسر نیکوکارشان خانم منصوره آتش کار ثانی که هردو بر خلاف اشتیاق وصف ناپذیر برای حضور در سرزمین وحی، امتیاز سفر حج تمتع خود را برای فروش و تامین بخشی از هزینه های درمان بیماران مبتلا به سرطان در اختیار انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی قرار داده بودند، میهمان شب نخست این گردهمایی معنوی بودند .

در شب دوم نیز جشن گلریزان میزبان خیر نیکوکار آقای حاج محمد سلامی، پدر بزرگوار شهید والامقام علیرضا سلامی بود.

این خیر نیکوکار با اهداء مبلغ نزدیک به ۴۰۰ میلیون تومان انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی را در ساخت مرکز جدید رفاهی- درمانی امید ، یاری کرده است. به این اقدام شاخص می بایست کمک ١٣ میلیون تومانی آقای پریزاد برای تامین بخشی أز هزینه های خرید دستگاه ونتیلانور را اضافه کرد که تاثیر بسزایی در تکمیل امکانات درمانی بیمارستان امید خواهد داشت

ارائه گزارش آقای حبیبی خزانه دار انجمن و اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و هنری از دیگر بخش های جشن گلریزان ۹۷ در هفته نخست بود.

بیست و پنجمین دوره جشنهای گلریزان، امسال در دو نوبت، ۱۳ تا ۲۸ دی ماه و بعد از ایام فاطمیه، از ۲۵ بهمن تا ۱۷ اسفند ماه، برگزار می شود و بار دیگر با حمایت قلب های مهربان خیرین ایرانی زمینه ساز جمع آوری کمکهای نقدی و غیر نقدی برای کمک به بیماران زیر پوشش انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی جمع آوری خواهد بود.

با سپاس

روابط عمومی امید

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.