ارمغان جشن گلریزان انجمن امید ارومیه؛ تامین هزینه های ۴هزار مورد، شیمی درمانی بیماران مبتلا به سرطان

 با کمکهای مردم خیر و نیکوکار ارومیه در جشن گلریزان پارسال، هزینه بیش از ۴ هزار مورد شیمی درمانی بیماران مبتلا به سرطان در بیمارستان امید ارومیه تامین شده است .

مسئول مددکاری بزرگسالان انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی با اعلام این خبر گفت؛ از دی ماه پارسال تا کنون نزدیک به ۷ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال برای کمک به تامین داروی شیمی درمانی، انجام آزمایش های تشخیصی، امور تصویربرداری پزشکی، نمونه برداری و دیگر اقدامات درمانی بیماران مبتلا به سرطان این انجمن هزینه شده است که نزدیک به ۵ میلیارد ریال آن تنها به تامین داروهای شیمی درمانی اختصاص دارد.

 پریسا ستاری افزود، با هزینه کرد این ۵ میلیارد ریال، امکان تهیه داروهای شیمی درمانی برای ۴ هزار مورد فراهم شده است که در برخی موارد بیش از ۲۰ مورد تنها به یک بیمار مربوط می شود.

بر اساس گزارشهای  کمبته اجرای گلریزان ۹۶، مردم خیر و نیکوکار ارومیه در جشن گلریزان پارسال، نزدیک به ۵ میلیارد ریال به بیماران نیازمند مبتلا به سرطان انجمن خیریه امید آذربایجان غربی، کمک مالی کردند که با اختصاص این مبلغ برای تامین داروهای شیمی درمانی بیماران نیازمند این انجمن، در کاهش رنج های بیماران نیازمند، گام مهمی برداشته شده است.

در جشنهای گلریزان ۹۶ در مدت ۱۶ شب زمستانی، نزدیک به ۹ هزار خیر شرکت کردند که با اهدائ وجوه نقدی به میزان تقریبی ۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال و کمکهای غیر نقدی، مراتب عشق و علاقه به همنوعان خود را به نمایش گذاشتند.

کمک ۳۰۰ میلیون ریالی برای خرید تلویزیون شهری انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی، خرید توپ والیبال با امضای چهره های شاخص والیبال کشور به قیمت ۴۵ میلیون ریال و فروش دو دسته گل افتخاری هنرمندان ملی شرکت کننده در جشنهای گلریزان به ارزش ۳۱۰ میلیون ریال، بخشی از کمکهای شاخص شرکت کنندگان در جشنهای گلریزان پارسال این انجمن است.

در جشن گلریزان پارسال هنرمندان برجسته ای در حوزه های سینما به همراه  ورزشکارانی شاخص ملی برای ماندگار شدن  جشنهای ماندگار حضورداشتند.

بیست و پنجمین دوره جشنهای گلریزان، امسال  با شعار ” ربع قرن همدلی ”  از پنج شنبه سیزدهم دی ماه آغاز شده است و با وقفه ای کوتاه به مناسبت ایام فاطمیه، بار دیگر از ۲۵ بهمن ماه تا ۱۷ اسفند ماه ۹۷ با حمایت قلب های مهربان خیرین ایرانی، کمکهای قابل توجهی برای بیماران انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی جمع آوری خواهد شد.

روابط عمومی انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.