اسفند ماه، زمان مناسب برای مشارکت خیرین در جشن عیدانه انجمن امید ارومیه

جشن عیدانه انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی با مشارکت خیرین، برای تامین برخی مایحتاج ۱۲۰ خانوار تحت پوشش این انجمن، اواخر اسفند ماه امسال برگزار می شود.

مسئول واحد مددکاری انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی با اعلام این خبر گفت؛ ۲۵ اسفند ماه دهمین جشن عیدانه انجمن امید، برای تامین برخی نیازهای بهداشتی، خوراکی و پوشاک ۱۲۰ خانوار زیر پوشش خدمات مددکاری انجمن امید در سالن اجتماعات این انجمن برگزار خواهد شد.

خانم دکتر احمدی افزود، برای هر خانوار، سرانه ای معادل ۵۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده که با احتساب خانواده های تحت پوشش، دست کم ۶۰میلیون تومان برای اجرای این طرح و تامین بسته های تعیین شده اعتبار لازم است.

وی خاطر نشان کرد، واحد جذب مشارکتهای مردمی انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی (امید) برای برگزاری مطلوب این آئین تا ۲۴ اسفندماه برای  دریافت کمکهای خیرین نیکوکار آماده است.

مسئول واحد مددکاری انجمن امید ارومیه همچنین در خصوص ویژه برنامه های این جشن نیز گفت؛ در این روز با ارائه مشاوره های لازم در حوزه های مختلف، برگزاری برنامه های تفریحی و سرگرمی، پذیرائی ناهار و اهداء بسته های حمایتی به ۱۲۰ خانواده نیازمندی که عضوی مبتلا به بیماری سرطان دارند تلاش می شود لحظات شاد و مفرحی برای آنها و فرزندانشان فراهم شود.

انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی ده سال است که هر سال ۲ بار در آستانه آغاز سال تحصیلی و عید نوروز در ویژه برنامه مهرانه و عیدانه کمکهای خیرین نیکوکار را به دست بیماران نیازمند و خانواده های آنها می رساند و قصد دارد با برگزاری این مراسم علاوه بر تامین بخشی از نیازهای مادی در ارتقاء مسائل روحی و کیفیت زندگی آنها نقش آفرین شود.

جهت مشارکت در این امر نیک می توانید به دفتر جذب کمک های مردمی مراجعه فرمایید و یا از طریق پرداخت غیرحضوری همیار ما باشید .

دفتر جذب کمک های مردمی : ۳۳۸۶۴۵۵۵-۰۴۴ و ۳۳۸۵۰۰۰۴-۰۴۴

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.