بازیگر سرشناس سینمای کشور ” سفیر امید ” انجمن خیریه امید ارومیه

خانم فلور نظری بازیگر سرشناس سینمای کشور به عنوان ” سفیر امید ” انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی  معرفی شد.

میهمان ویژه هفته سوم جشن های گلریزان انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی خانم فلور نظری بود که در دومین سال حضورش در جشنهای گلریزان انجمن امید، به پاس حمایتهای معنوی از برنامه های این انجمن، به عنوان “سفیر امید” انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی معرفی شد.

خانم فلور نظری در دو شب متوالی و در جمع خیرین نیکوکار شرکت کننده در جشن های گلریزان هفته سوم، حضور در انجمن امید را فرصت استثنائی برای کمک به همنوعان دانست و گفت تمام تلاش خود را برای معرفی بیش از پیش انجمن امید، در بین هموطنان و انسانهای نیکوکار کشور آلمان به دلیل زندگی در این کشور معطوف خواهد کرد .

وی حمایتهای مالی و معنوی انجمن خیریه امید از بیماران نیازمند را بسیار موثر دانست و از خیرین نیکوکار شرکت کننده خواست همچون گذشته، از برنامه های انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی با تمام توان حمایت کنند.

خانم فلور نظری تا کنون در دهها فیلم سینمایی، فیلم و مجموعه تلویزیونی نقش آفرینی کرده که یکی از بارزترین آنها مجموعه تلویزیونی خانه به دوش به کارگردانی رضا عطاران است .

روابط عمومی امید

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.