تقدیر از ۴ خیر گرانقدر امید، در دومین هفته از جشنهای گلریزان ۹۷

هفته دوم جشنهای گلریزان ۹۷ امید، با تقدیر از ۴ خیر نیکوکار که  تلاش شایانی در کمک به بیماران مبتلا به سرطان و خانواده های آنها داشته اند پیگیری شد.

پنج شنبه شب، بیستم دی ماه که سومین شب از شبهای گلریزان ۹۷ امید به شمار می رفت با یاد جان باختگان سانحه هوایی ۱۹ دی ماه ۸۹ و گرامیداشت خاطره درگذشت اعضای خانواده یکی از خیرین انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی در این سانحه، حال و هوای دیگری داشت .

در این مراسم از خیر نیکوکار آقای علی گشاده فکر به پاس اقدامات انسان دوستانه و تجهیز بخش شیمی درمانی بیمارستان امید “آی سو” که به نام دو فرزند عزیزشان نامگذاری شده است قدردانی شد.

آقای گشاده فکر در سانجه هوایی ۸ سال پیش ارومیه دو فرزند، همسر،مادر و مادر همسرشان را از دست دادند.

دومین خیری که در این شب با تشویق حاضران مورد تقدیر قرار گرفت خانم نیره اصفهانی بود.

این خانم خیر از سه دهه پیش و همزمان با آغاز فعالیت انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی نقش شایانی در جلب کمکهای مردمی داشته و تا کنون با کمکهای قابل توجه خود، اعضای خانواده و جذب کمکهای خیرین، یاری رسان انجمن امید بوده است.

خانم سوسنبرعلی محمد مشکوه سومین خیر شب نخست بود که با اهدای لوح سپاس و دسته گل تقدیر شد.

این بانوی نیکوکار نیز با اهدای بخشی از منزل مسکونی خود، در زمره یاوران انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی قرار گرفته است.

شرکت کنندگان در دومین شب از هفته دوم گلریزان ۹۷، جمعه شب  بیست و یکم دی ماه، قددانی از بانوی نیکوکار دیگری را شاهد بودند.

در این شب از خانم ملیحه عبدالهی خیاط، که پس از درگذشت برادر بر اثر بیماری سرطان، خانه مسکونی خود و برادرش را به انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی اهداء کرده بود قدردانی شد.

آقای دکتر خشابی و آقای دکتر صمدزاده، اعضای هیات مدیره انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی نیز در این دو شب به تشریح طرح بیماریار و اهمیت بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی امید در ارائه خدمات پزشکی در تمام حوزه ها پرداختند.

آقای دکتر سینایی مسئول فنی بیمارستان امید نیز به مناسبت روز پرستار در جمع شرکت کنندگان حاضرشد و با تبریک این روز خجسته به پرستاران پرتلاش، درخصوص اهمیت این شغل و نقش پرستاران بیمارستان امید گزارشی ارائه کرد.

شب چهارم چشن گلریزان ۹۷ با حضور بیمار شفا یافته ای جلوه ای خاص داشت

خانم راضیه حسینی که با حمایت های انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی از بند بیماری سرطان رهایی یافته است، از دوران بیماری و نقش خیرین انجمن امید در بهبودی خود سخن گفت.

هنرمند برجسته ارومیه آقای علی ضیائی نیز در این دوشب گل کاشت.

آقای ضیائی با اجرای چند استندآپ کمدی، علاوه بر خلق لحظات شاد برای شرکت کنندگان در جشن گلریزان نقش بسزایی در جذب کمکهای خیرین حاضر در جلسه داشت.

مطابق معمول شبهای دیگر برنامه های فرهنگی و هنری زیبایی در این دو شب به اجرا درآمد.

اجرای قطعات زیبای موسیقی و حرکات موزون بخشی از این برنامه ها بود که شرکت کنندگان را به وجد آورد.

بیست و پنجمین دوره جشنهای گلریزان، امسال در دو نوبت، ۱۳ تا ۲۸ دی ماه و بعد از ایام فاطمیه، از ۲۵ بهمن تا ۱۷ اسفند ماه، برگزار می شود و بار دیگر با حمایت قلب های مهربان خیرین ایرانی زمینه ساز جمع آوری کمکهای نقدی و غیر نقدی برای کمک به بیماران زیر پوشش انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی  خواهد بود.

روابط عمومی امید

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.