ثبت ۲۵ سال نیکوکاری با شعار ربع قرن نیکوکاری تا بی نهایت؛


رونمایی از تمبر یادبود بیست و پنجمین سالگرد آئین گلریزان انجمن خیریه امید ارومیه

تمبر یادبود بیست و پنجمین سالگرد جشنهای گلریزان انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی ( امید ) با شعار “ربع قرن همدلی تا بی نهایت” رونمایی شد.

این اقدام نمادین در هفته هفتم آئین گلریزان بیست و پنجم امید ارومیه و با حضور جمعی از مسئولان اجرائی و هنرمندان برجسته کشورمان، در سالن اجتماعات انجمن خیریه امید ارومیه برگزار و مقرر شد تمبرهای یادبود چاپ شده با مشارکت خیرین نوع دوست، به نفع بیماران مبتلا به سرطان به فروش برسد و درآمدهای آن در راستای برنامه های انسان دوستانه این انجمن هزینه شود.

آقای مجید فرخی، مدیرکل پست آذربایجان غربی در آئین رونمایی از تمبر یادبود ” ربع قرن همدلی تا بی نهایت ” انجمن خیریه امید ارومیه، اجرای این برنامه فرهنگی را گامی موثر در مستند سازی و ثبت نیت و عمل نیکوکاران والامقام انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی در ۲۵ سال گذشته  دانست و گفت؛ ثبت این همدلی و همراهی برای آیندگان راهگشا خواهد بود و همگان به اوج ایثار و فداکاری موسسان این انجمن و انسانهای خیر در شکل گیری بیمارستان امید و حمایت از بیماران نیازمند مبتلا به سرطان با نگاهی فرا منطقه ای  بیش از پیش پی خواهند برد .

رئیس هیات مدیره انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی نیز در این مراسم پس از ممهور کردن تابلوی یادبود تمبر بیست و پنجمین سالگرد جشنهای گلریزان این انجمن گفت که با توجه به هزینه های بالای انجمن در کمک به مداوای بیماران نیازمند و ارائه کمکهای مددکاری به برخی خانواده های بیماران، انجمن با مشکلات مالی متعددی مواجه است و مشارکت خیرین در امور خیرخواهانه این انجمن، بیماران مبتلا به سرطان را به درمان و ادامه زندگی امیدوارتر می کند.

دکتر جواد خشابی افزود، با این حال هیچ بیماری نباید به دلیل مشکلات مالی از خدمات درمانی محروم باشد و انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی ارائه خدمت به بیماران نیازمند را در سطوح مخنلف با همکاری خیرین ادامه خواهد داد.

این مراسم میهمان ویژه ای داشت، جمشید شاه محمدی بازیگر سرشناس سینمای کشورمان هم با امضا بر روی لوح یادبود تمبر گلریزان بیست و پنجم، همدلی و همراهی خیرین و نیکوکاران در شکل گیری انجمن امید ارومیه را کم نظیر دانست و گفت؛ انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی از نظر سلامت یکی از سالمترین خیریه های کشور است و یکی از مهمترین دلایل حضور هنرمندان در جمع خیرین این انجمن به دلیل سلامت این انجمن خیریه است.

در دوشب متوالی هفته هفتم، دسته گل این هنرمند مردمی با قیمت قابل توجه به نفع بیماران مبتلا به سرطان به فروش رسید.

در این هفته خانم دکتر افسانه صراف زاده دندانپزشک نیکوکار، که سالها مداوای رایگان بیماران مبتلا به سرطان انجمن امید را در کارنامه درخشان انسانی و حرفه ای خود ثبت کرده
بود مورد تقدیر حضار و اعضای هیئت مدیره قرار گرفت.

آقای مهندس عزیز متاعی از اعضای هیات مدیره انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی نیز در شب دوم این هفته که به اعضای موسسه آموزش زبان های خارجی آراد اختصاص داشت به تشریح دستاوردهای انجمن امید ارومیه پرداخت و گفت؛ تجهیز بیمارستان امید به دستگاه شتاب دهنده با انرژی بالا این مرکز درمانی را در زمره مجهزترین بیمارستانهای کشور قرار داده و با خرید این دستگاه، آذربایجان غربی به عنوان سومین استان برخوردار کشور مطرح شده است.

آقای دکتر سید حسین کاشف، رئیس موسسه آراد هم در این مراسم، حضور دسته جمعی اعضای این موسسه در جشن گلریزان را مصداق حمایت از برنامه های انسان دوستانه انجمن امید دانست و گفت که کمک به این انجمن و بیماران نیازمند افتخار بزرگی است که استمرار خواهد داشت.

مطابق معمول شبهای گذشته، گروهها فرهنگی و هنری با اجرای برنامه های متنوع لحظات نابی را برای شرکت کنندگان رقم زدند و خیرین نیکوکار نیز با کمکهای نقدی خود، مبالغی را برای حمایت از بیماران مبتلا به سرطان اختصاص دادند.

مجموعه تمبر یادبود بیست و پنجمین سالگرد جشنهای گلریزان انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی با شعار ” ربع قرن همدلی تا بی نهایت ” شامل ۴ قطعه تمبر با موضوع معرفی لوگوی انجمن امید ارومیه، شعار سالگرد بیست و پنجم، معرفی بیمارستان امید و  خدمات مددکاری آن است و مقرر شده به زودی با ثبت نام از خیرین نیکوکار هر شیت تمبر ۱۶ قطعه ای، در قالب تابلویی یادگاری به نفع بیماران نیازمند به فروش برسد.

قرار بود جشن گلریزان بیست و پنجم انجمن خیریه امید ارومیه در هفته هفتم به پایان برسد که به دلیل استقبال نیکوکاران یک هفته دیگر تمدید شد.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.