حضور استاندار آذربایجان غربی و بازیگر سرشناس سینمای کشور در هفته سوم جشن های گلریزان ۹۷ امید

هفته سوم جشن های  گلریزان ۹۷ انجمن خیریه امید ارومیه، با حضور استاندار آذربایجان غربی و بازیگر سرشناس سینمای کشور حال و هوای دیگری داشت.

ویژه برنامه های این هفته گلریزان انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی  پنج شبه ۲۷ دی ماه با حضور آقای محمد مهدی شهریاری و خانم فلور نظری بازیگر تلویزیون و سینمای کشور در سالن آمفی تاتر انجمن خیریه امید ارومیه برگزار شد.

استاندار آذربایجان غربی در این مراسم در سخنان کوتاهی حضور در آئین گلریزان انجمن امید ارومیه را فرصت مناسبی برای کمک به انسانهای نیازمند دانست و در اقدام خیرخواهانه خانم فلور نظری برای فروش دسته گل خود به نفع بیماران نیازمند انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی شرکت کرد .

آقای ملا محمدی زاده فرماندار شهرستان ارومیه  و سایر خیرین شرکت کننده در پنجمین شب از شبهای جشن گلریزان ۹۷ انجمن امید نیز این اقدام خیرخواهانه استاندار آذربایجان غربی و خانم نظری را بی پاسخ نگذاشتند .

بخش فروش دسته گل خانم نظری، تنها بخشی از کمک های انساندوستانه میهمانان نیکوکار شرکت کننده در آئین گلریزان ۹۷ بود.

هنرمند دیگری نیز درهفته سوم گلیزان ۹۷ حضور داشت .

آقای شورش نصیری سریعترین نقاش آسیا در این شب با خلق چند اثر هنری و فروش آنها به نفع بیماران نیازمند، انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی را در پیشبرد اهداف خود یاری کرد.

در دو شب هفته سوم جشنهای گلریزان ۹۷ از چهار خیر نیکوکار انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی نیز قدردانی شد .

مرحوم علی مددی حاجی پیرلو و اهداء لوح سپاس به خانواده این خیر نیکوکار به دلیل اهدای واحد مسکونی و دیگر کمکهای نقدی ، خانمها زری آقانژاد و ژاله ذوالفقاری ینگجه  به دلیل اهدای واحد مسکونی و آقای مهندس حسین زاده مدیر شرکت ابزار جراحان به دلیل کمک های این خیر نیکوکار برای تامین امکانات و تجهیزات بیمارستانی مورد نیاز انجمن، ۴ خیر نیکوکاری بودند که مورد تقدیر و سپاس هیات مدیره انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی حاضران قرار گرفتند.

در این دوشب آقای مهندس متاعی ، آقای دکتر مهری و آقای دکتر خشابی از اعضای هیات مدیره انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی در کنار تقدیر از خیرین نیکوکار  و تشکر از حمایت های استاندار آذربایجان غربی برای همراهی و همیاری انجمن در تحقق اهداف خود، در خصوص معرفی بخشهای مختلف  بیمارستان امید  ، دستاوردهای انجمن و طرح بیماریار مطالبی بیان کردند.

مطابق معمول شب های دیگر چند گروه هنری ارومیه نیز در دوشب هفته سوم جشنهای گلریزان ۹۷ برنامه های فرهنگی مختلفی اجرا کردند.

روابط عمومی امید

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.