خانه مطبوعات آذربایجان غربی،حامی انجمن خیریه امید ارومیه


سال ۹۸ ، رسانه های آذربایجان غربی، آئینه تمام نمای اقدامات حمایتی امید از بیماران مبتلا به سرطان

رئیس خانه مطبوعات آذربایجان غربی گفت؛ در برابر کار بزرگ انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی (امید) احساس دین می کنیم و در بالاترین سطح، فرآیند رسانه ای برای انعکاس دستاوردهای این مجموعه را همسو خواهیم کرد.

یوسف پیربوداقی در حاشیه بازدید اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات استان ازبخشهای مختلف انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی، با اعلام این خبر افزود؛ اعضای انجمن امید، خدمت رسانی به بیماران مبتلا به سرطان را با دست خالی و حداقل امکانات آغاز کردند و با ایثار اعضای موسس و خیرینش به این نقطه مثال زدنی رسیده اند و باید با همکاری رسانه های استان این تلاش والا در بالاترین سطح ممکن منعکس شود.

وی افزود، تلاش معتمدان و اعضای هیات مدیره انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی (امید) دربین مردم بازخورد فوق العاده مثبتی دارد و بسیاری از خانواده ها، به نحوی از دستاوردهای آن بهره مند شده اند و این مسئله نقش جامعه مطبوعاتی استان برای ایفای نقش بین تلاشگران امید و مردم را دوچندان می کند.

رئیس هیات مدیره انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی نیز در این جلسه ” امید ” را نماد کار جمعی دانست و گفت؛ این انجمن یکی از انجمن های خیریه برتر کشور است که تلاش شبانه روزی اعضای آن برای کمک به بیماران مبتلا به سرطان به ویژه بیماران نیازمند در ابعاد استانی، ملی و حتی بین المللی دیده شده و مورد تقدیر قرار گرفته است.

دکتر جواد خشابی افزود، پیش از افتتاح بیمارستان امید، مراجعه کنندگان تنها برای شیمی درمانی به درمانگاه این مجموعه مراجعه می کردند ولی از اردیبهشت ۹۶ با افتتاح بیمارستان امید، سطح خدمات ارائه شده به بیماران مبتلا به سرطان در حد قابل توجهی گسترش یافته است و می بایست برای تامین هزینه های آن نیز خیرین بیشتری وارد عمل شوند که برای نیل به این هدف نقش رسانه ها غیر قابل انکار است.

وی خاطرنشان کرد، هدف دست اندرکاران انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی (امید) جلب رضایت صد در صدی بیماران و خانواده هایشان است ولی این هدف بدون مشارکت خیرین و همکاری دو سویه مردم و دست اندرکاران امید میسر نخواهد شد.

دکتر علاالدین مهری نایب رئیس هیات مدیره انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی (امید) نیز در این جلسه گزارشی از دستاوردهای این انجمن در ۲۸ سال گذشته ارائه کرد و گفت تنها در سال گذشته بیش از ۱۰ هزار مورد شیمی درمانی و صدها مورد رادیوتراپی  برای بیماران مبتلا به سرطان در مجموعه امید انجام شده است که این اقدامات درمانی در کنار خدمات حمایتی برای بیماران نیازمند مبتلا به سرطان، حاصل همدلی خیرین و تلاش دست اندرکاران انجمن امید است و باید برای استمرار آن رسانه ها در کنار امید، زمینه جذب حمایت نیکوکاران در ابعادی فراتر از شهر و استان را فراهم کنند، چرا که خدمات امید محدود به بیماران ارومیه ای نمی شود.

در این جلسه تعدادی از اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات آذربایجان غربی نیز به ارائه دیدگاههای خود در خصوص نحوه رسانه ای کردن دستاوردها، نیازها و مشکلات انجمن امید پرداختند و مقرر شد با همکاری خانه مطبوعات استان و رسانه های  آذربایجان غربی، جریان رسانه ای این مجموعه از سال آینده با طرح های جدیدی ارتقاء یابد.

اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات آذربایجان غربی در مدت زمان حضور چند ساعته خود در انجمن خیریه امید ارومیه با بخشهای مختلف بیمارستان امید از جمله واحد رادیوتراپی و درمانگاه انکولوژی این مجموعه و فعالیتهای آنها آشنا شدند.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.