انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان امید به عنوان سازمانی مردم نهاد که خود برآمده از انگیزه داوطلبانه هیات موسسین انجمن است، از موسسات با سابقه ایرانی در بهره مندی از نیروی داوطلبان می باشد.

داوطلبین در طی  سالها فعالیت این انجمن به ارائه خدمات ارزنده ای در قالب گروه های جوان و بانوان برای دستیابی به اهداف موسسه پرداخته اند. خوشبختانه انجمن در سالهای اخیر شاهد تغییرات جدی در رویکرد بهره مندی از نیروی داوطلبان بوده و امروزه شاهد حضور حداکثری این نیروها در عرصه های مختلف می باشیم. به طوری که حضور روزانه داوطلبان،  نیاز  بخش عمده ای از  نیروی انسانی موسسه را تامین کرده است.

فروشگاه امید، امور اجرایی جشن ها، جشنواره ها و بازارچه های متعدد، امور اداری و ارسال مرسلات، جذب کمک های مردمی، روابط عمومی، تهیه محصولات سمعی – بصری و چاپی، مددکاری، ترجمه و تحقیق و پژوهش و … از جمله حوزه های فعالیت داوطلبان امید می باشد که نشاط و شور مضاعفی را به رویداد های این سازمان بخشیده است .

امروز با افتخار شاهد حضور بیش از ۲۵۰نفر از جوانان و بیش از ۵۰نفر از بانوان خوش ذوق این شهر در انجمن امید هستیم .

علاقه مندان به فعالیت های داوطلبانه در انجمن، می توانند همه روزه با مراجعه به ساختمان اداری انجمن، یا از طریق سایت نسبت به ثبت نام و ارائه تقاضای عضویت اقدام فرمایند..

شماره تماس :   ۳۳۸۵۳۵۸۵-۰۴۴