دو بازیگر سرشناس سینما، میهمان ویژه هفته ششم گلریزان انجمن امید ارومیه


هفته ششم جشنهای گلریزان ۹۷ انجمن امید ارومیه، با حضور دو بازیگر سرشناس سینمای ایران و مشارکت خیرین مهربان، برای کمک به بیماران نیازمند مبتلا به سرطان این انجمن برگزار شد.

پنج شنبه نهم  و جمعه دهم اسفند ماه، سالن اجتماعات امید، میزبان هنرمندان برجسته سینما، خانمها فاطمه گودرزی و فریبا کوثری بود.

این دو بازیگر محبوب سینمای ایران، دراین دوشب، در جمع خیرین نیکوکار از عشق و علاقه خود به انجمن امید و نقش آن در کمک به بیماران نیازمند گفتند و گفتند که انجمن امید به عنوان حلقه واسطه نیکوکاری، نقش بسزایی در نزدیک کردن قلبهای مهربان خیرین به بیماران نیازمند مبتلا به سرطان دارد و باید با تمام توان حمایت شود.

خانم فاطمه گودرزی به دعوت خانم فریبا کوثری، میهمان انجمن امید بود و در این شب توانست با سخنان دلنشین و مشارکت در جمع آوری کمکهای انسانهای نیکوکار به بهانه فروش دسته گل خود، به بیماران انجمن امید کمک شایانی کند.

خانم فریبا کوثری نیز که در این شب دسته گل خود را به نفع بیماران مبتلا به سرطان به فروش رساند، ۱۰ سال است که با انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی همکاری دارد و در این مدت با جذب کمکهای خیرین و دعوت از هنرمندان کشورمان برای شرکت در این امر خداپسندانه، بارها یاری بخش اهداف انجمن امید شده است.

پنج شنبه شب، جشن گلریزان، میزبان دانش آموزان مجتمع آموزشی دانش ارومیه، اولیا و مربیان آنها نیز بود.

در این شب دانش آموزان این مجتمع، با اهدای کمکهای نقدی، علاوه بر محک زدن آموخته های خود در درس مهربانی و خیرخواهی، با برپایی بازارچه درس کار و فناوری و فروش دست ساخته های خود و والدینشان، به آموخته های درس نیکوکاری، اندوخته گران قیمت دیگری اضافه کردند.

جشن گلریزان هفته ششم امید، با تقدیرازخیرین والامقام این انجمن رنگ و بوی دیگری داشت؛ در این هفته از خانواده بزرگوار حاتمی به پاس کمکهای مادی و معنوی در سالهای گذشته و اسکان رایگان میهمانان انجمن امید ارومیه در هتل ۵ ستاره آنا قدردانی شد.

۴ نفر از دندانپزشکان نیکوکار انجمن امید هم با دستهای گرم حضار تقدیر شدند.

خانها، دکتر بیتا امیاری، دکتر مریم مصطفوی و آقایان دکتر محمد محیط مافی و دکتر قاسم رضایی، سالهاست مداوای رایگان بیماران مبتلا به سرطان انجمن امید را در کارنامه درخشان انسانی و حرفه ای خود ثبت کرده اند.

تقدیر از خیر نیکوکار، آقای سجاد پناهی مدیر گلفروشی دانشکده ارومیه، که مدتهاست تامین دسته گل میهمانان انجمن امید در جشن گلریزان را بر عهده دارد، از دیگر برنامه های هفته ششم بود.

در این دو شب آقای مهندس متاعی از اعضای هیات مدیره انجمن امید ارومیه و آقای صادقی مدیرعامل این انجمن، با تشکر از خیرین برای نیت و اعمال خیرخواهانه شان، در خصوص اهداف انجمن و نیازهای این موسسه خیریه مطالبی بیان کردند.

مطابق معمول جشنهای گلریزان، چند گروه هنری نیر با اجرای برنامه های مختلف لحظات نابی را برای حاضران رقم زدند.

هفته پایانی گلریزان بیست و پنجم امید، پنج شنبه و جمعه، ۱۶ و ۱۷ اسفند ماه ۹۷ برگزار خواهد شد.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.