• رسالت امید پیشگیری ، حمایت و درمان بیماران نیازمند است -
  با عضویت در “کمپین اهداء نفس مهربانی” نجاتبخش بیماران باشید
  ۱۳۹۶-۱۱-۱۷
  هفته ششم از گلریزان های امید
  ۱۳۹۶-۱۲-۰۵

  رسالت امید پیشگیری ، حمایت و درمان بیماران نیازمند است

  صبح روز دوشنبه مورخه ۲۳ بهمن ۹۶ کارگاه آموزشی توانمند سازی مراقبین و رابطین سلامت ناحیه ۱ ارومیه درسالن آمفی تئاتر مدرسه نیلوفر برگزار گردید .

  با توجه به اهمیت موضوع سلامت در سازمان اموزش و پرورش و عقد تفاهم نامه فی مابین در سال های قبل ،مدیرعامل انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی (امید ارومیه ) سیروس صادقی نیز در این مراسم حضور داشت.

  جناب آقای اشرف مدیر ناحیه ۱ آموزش و پرورش ضمن خیر مقدم خدمت مدعوین ، برنامه آموزش  سلامت را یکی از مهمترین مسائل سازمان برشمرد و به نگرانی های مسولین درخصوص سیستم آموزشی دانش اموزان اشاره کرد همچنین در این نشست اذعان نمود :

  تعامل دوسویه بین رابطین و اساتید منجر به حل آسیب های اجتماعی و پیگیری امنیت و آرامش فرزندان این مرز و بوم خواهد بود.

  ارتقای کیفیت آموزش و پرورش بدون پیشگیری از خطرات احتمالی امکان پذیر نخواهد بود.

  تحول گرایی در کلاس درس، ایجاد نشاط و شادابی و ایجاد امید به آینده و مهارت زندگی بهینه در فضای آموزشی است.

  جناب آقای حسینی مدیر سلامت و تربیت بدنی ناحیه ۱ نیز در سخنان خود به مشارکت های مردمی و اولیا با رابطین سلامت در عرصه آموزش و سلامت اشاره کرد همچنین حسینی تفاهم نامه بین انجمن خیریه امید و اموزش و پرورش در دو سال قبل عقد گردیده بود یکی از قدم های بزرگ دانست و به پیگیری این موضوع اشاره کرد.

  مدیرعامل انجمن خیریه امید سیروس صادقی در این نشست اذعان نمود پیشگیری ، حمایت و درمان بیماران نیازمند یکی از مهمترین اهداف امید در ۲۷ سال گذشته بوده و اعضای هیئت مدیره در پیشبرد اهداف خداپسندانه نقش بسزایی داشتند.

  صادقی از بالا بودن هزینه های درمانی بیماران مبتلا به سرطان که ماهیانه بین ۲۰۰ هزارتومان الی ۲ میلیون تومان وسالیانه در حدود ۴۰ میلیون تومان می باشد سخن گفت  و درادامه همیاری جامعه فرهنگیان را خواستار شد.

  همچنین با توجه به بازدید اخیر مسئولین آموزش و پرورش و افتتاح بیمارستان عمومی امید در ابتدای مهرماه ۱۳۹۶ ، از فرهنگیان درخواست کرد در خصوص  درمان بیماری های عمومی می توانند به بیمارستان امید مراجعه نمایند که  هزینه های درمان بصورت متوسط ۲۵ درصد کمتر از بیمارستان های دیگر می باشد و کلیه عواید حاصله صرف امورات درمان بیماران نیازمند می شود.

  صادقی به افتخارات انجمن خیریه امید از جمله اخذ تندیس یونیسکو در سال ۱۳۹۲ به عنوان مرکز خیریه نمونه ، ساخت و راه اندازی سرای اقامتی ۳۰ سوئیته امید ، فعالیت های سیستم مددکاری و تخفیف های ۰ الی ۱۰۰ درصد جهت تامین هزینه های دارو و درمان اشاره نمود و در پایان به اهمیت دو موضوع پیشگیری و درمان تاکید نمود.

  با سپاس از عوامل و مسئولین اموزش و پرورش که در این مسیر خیر یار ویاور امید هستند.

   

  روابط عمومی امید

  با دوستانتان به اشتراک گذار بگذارید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.