روز جهانی داوطلب گرامی باد …

پنجم دسامبر از طرف سازمان ملل متحد تحت عنوان روز جهانی داوطلب نام گذاری شده است.
انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان امید به عنوان سازمانی مردم نهاد که خود برآمده از انگیزه داوطلبانه هیات موسسین انجمن است، از موسسات با سابقه ایرانی در بهره مندی از نیروی داوطلبان می باشد.

داوطلبین در طی سالها فعالیت این انجمن به ارائه خدمات ارزنده ای در قالب گروه های جوان و بانوان برای دستیابی به اهداف موسسه پرداخته اند. خوشبختانه انجمن در سالهای اخیر شاهد تغییرات جدی در رویکرد بهره مندی از نیروی داوطلبان بوده و امروزه شاهد حضور حداکثری این نیروها در عرصه های مختلف می باشیم. به طوری که حضور روزانه داوطلبان، نیاز بخش عمده ای از نیروی انسانی موسسه را تامین کرده است.
همه ساله با انتخاب شعار و برگزاری رویدادهایی، بار دیگر بر نقش مهم اقدام داوطلبانه در حل مشکلات جهان و توسعه پایدار تاکید می شود و از داوطلبان برای تاءمل در مورد جایگاه ویژه خود و مسوءلیتهای ناشی از آن، دعوت به عمل می آید.

هیات مدیره داوطلب انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی “امید” نیز همواره با وقوف به نقش و اهمیت محوری این نیروها، سعی در سازمان دهی و استفاده بیشتر از پتانسیل های داوطلبانه داشته است و امروزه داوطلبان در بسیاری از فرآیندهای این انجمن دخالت و حضور دارند.

ضمن تبریک این روز به تمامی داوطلبان این انجمن، از علاقه مندان به عضویت داوطلبانه در انجمن خیریه “امید” دعوت می شود از طریق مراجعه حضوری به دفاتر انجمن در اورمیه و تهران یا از طریق سایت اقدام به ثبت نام نمایند.

——————————–

دفتر مرکزی: اورمیه، شهرک فرهنگیان، جنب خیابان امید، مرکز پژوهشی و درمانی امید
دفتر داوطلبان : ۳۳۸۵۳۵۸۵
دفترتهران: خیابان مطهری، خیابان کوه نور، خیابان دوم، پلاک ۶، واحد۳

۰۲۱-۸۸۵۴۸۲۱۷-۱۹

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.