هفته چهارم گلریزان ۹۷ انجمن امید با حضور والیبالیستهای جوان تیم ملی

آغاز بخش دوم جشنهای گلریزان ۹۷ انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی با مشارکت ملی پوشان جوان والیبال کشورمان همراه شد.

بخش دوم جشنهای گلریزان امسال انجمن امید، پس از ۲۰ روز وقفه به دلیل گرامیداشت ایام فاطمیه، بار دیگر با حمایتهای خیرین نیکوکار در آخرین هفته از بهمن ۹۷ برگزار و در آن صحنه های زیبایی از همراهی و همدلی قلبهای مهربان برای کمک به بیماران نیازمند مبتلا به سرطان خلق شد.

تعدای از اعضای تیم ملی والیبال جوانان کشورمان مهمانان ویژه شبهای پنج شنبه و جمعه بودند و یکدل و یک صدا برای معرفی انجمن امید در کشور و جلب مشارکتهای خیرین نیکوکار به نفع بیماران مبتلا به سرطان همچون میادین ورزشی هم قسم شدند.

در شب نخست دانش آموزان و خانواده های آنها از مجتمع آموزشی استاد شهریار ارومیه میهمان جشن گلریزان بودند .

 در این آئین که معلمان و کادر اداری این مجتمع نیز حضور داشتند خانم فاطمی مدیر مجتمع استاد شهریار ارومیه حضور در جشن گلریزان را فرصت مهمی دانست که می تواند دانش آموزان را با مفاهیم عمیق انسانی از جمله نیکوکاری و فعالیتهای خیرخواهانه بیش از پیش آشنا کند.

آقای صادقی مدیر عامل انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی هم در این شب علاوه بر معرفی انجمن، اهداف و دستاوردها از نقش فرهنگیان، دانش آموزان و اولیاء آنها در برنامه های خیرخواهانه انجمن گفت و از آنها خواست سفرای مهربانی انجمن امید باشند .

جناب آقای مهندس اقبالی افشار از جمله خیرینی بودند که در هفته چهارم با اهدای ملک در گذشته با لوح سپاس و دسته گل مود تقدیر قرار گرفتند .

در شب دوم هفته چهارم نیز جمعی از والیباسیت های جوان کشورمان مهمان جشن گلریزان بودند ، در این شب نیز که در کنار خیرین شرکت کننده جمعی از مدیران و کارکنان برخی از بانکهای استان حضور داشتند دکتر خشابی ، رئیس هیات مدیره انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی به معرفی طرح بیماریار پرداخت و مشارکت خیرین در تامین هزینه های تک تک بیماران نیازمند را بسیار حائز اهمیت دانست.

در این هفته نیز هنرمند محبوب ارومیه آقای علی ضیائی با اجرای برنامه های شاد و کمک به فروش توپ های امضاء شده والیبالیستهای جوان کشورمان به نفع بیماران نیازمند انجمن، لحظات شادی را رقم زد.

چند گروه موسیقی و اجرای حرکات موزون نیز در این دو شب هنرنمایی کردند.

روابط عمومی امید

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.